צמחי מרפא סיניים

כל מה שחשוב לך לדעת.

צמחי מרפא סינייםהורים לילד על הספקטרום האוטיסטי? לחצו כאן.

צמחי מרפא סיניים הם חלק בלתי נפרד מהשיטה הטיפולית שלי. למה הם כל כך חשובים?

כי הם ממשיכים לטפל בך גם בבית, 24/7.

האם צמחי מרפא יכולים לטפל בבעיה שלי?

הצמחים הסיניים נבחנו במשך הרבה מאוד זמן על הרבה מאוד אנשים (אלפי שנים על מיליארד סינים). זה אומר שרק מה שהיה יעיל ובטוח- נשאר בשימוש.

צמחי מרפא סיניים מכילים חומרים פעילים שונים. החומרים הפעילים האלה פועלים כמו חומרים פעילים בתרופות. יש תרופות רבות שמבוססות על חומרים פעילים מצמחי מרפא.

אני אשמח לשמוע עוד על הבעיה שלך ולתת לך חוות דעת. אפשר ליצור איתי קשר כאן.

אני אוהבת במיוחד את השיחה עם פנינה, ואת האופן שבו היא מדייקת באבחנה. השתכנעתי שהשיחה איתה, הדיקור והצמחים עושים פלאים ממש.

הילה, גבעתיים


האם מסוכן לקחת צמחי מרפא סיניים? האם יש להם תופעות לוואי?

כשמטפלת מוסמכת ברפואת צמחים סינית רושמת לך אותם- זה לא מסוכן בכלל.

כאן אפשר לקרוא עוד על הבטיחות של צמחי המרפא בארץ.

לצמחי המרפא הסיניים יש מעט מאוד תופעות לוואי, אם בכלל. לפעמים, בימים הראשונים שלוקחים את הצמחים, יכול להיות שינוי ביציאות. זה טבעי לגמרי- כמו מה שקורה לפעמים כשאוכלים משהו חדש.

האם מותר לקחת צמחי מרפא סיניים יחד עם תרופות?

כן. מותר לקחת צמחי מרפא במקביל לתרופות, אבל רק בהשגחת מטפלת. בפגישת האבחון הראשונה אני מבקשת את רשימת התרופות שלך, ומתאימה צמחים שלא יפריעו להן.

איך בוחרים צמחי מרפא?

ברפואה הסינית, צמחי מרפא ניתנים כחלק מתערובת של צמחי מרפא שונים. כמו שבוחרים צוות לעבודה מסוימת- אני מתאימה צמחי מרפא לכל מטופל שלי.

אני בוחרת צמחים וקובעת את המינון של כל אחד אחרי אבחון מקיף. האבחון נותן לי תמונה של הצרכים שלך, ואני בוחרת את הצמחים שימלאו אותם.

גם בכל טיפול אחרי האבחון הראשון אני עורכת אבחון מחודש ומתאימה את המרשם- בהתאם לשיפור בהרגשתך, ובהתאם למצב הכללי שלך באותו זמן. יש צמחים שאנו נפרדים מהם בטיפול מסוים כי כבר אין בהם צורך, ויש צמחים חדשים שאני מכניסה למרשם- כי נוצר צורך חדש.

אחרי האבחון והטיפולים אני שולחת את המרשם האישי שלך לבית מרקחת לצמחי מרפא סיניים. בבית המרקחת מכינים את התערובת עבורך, והיא נשלחת אליך או לנקודת חלוקה.

איך הצמחים מגיעים?

אני מזמינה למטופלים שלי צמחי מרפא באבקה מרוכזת. הצמחים עוברים ייבוש ועיבוד מיוחד כדי לאפשר להם חיי מדף ארוכים. האבקה יעילה מאוד וגם נוחה יחסית ללקיחה.

צמחי מרפא סיניים

כך לוקחים צמחים ברפואה סינית:

האבקה מגיעה אליך בקופסא, אליה מצורפת כפית מדידה (ראו תמונה).

בכפית מדידה שטוחה אחת נכנס גרם אחד של אבקה. המינון היומי ללקיחת צמחי מרפא סיניים משתנה לפי הגיל, הבעיה בה מטפלים, וחומרתה. אם ניקח מינון ממוצע של 6 גרם אבקה ליום- ניקח 6 כפיות מדידה שטוחות בכל יום. המינון יחולק ל-2 מנות, בדר"כ בבוקר ובערב. כלומר- 3 כפיות אבקה, פעמיים ביום.

את אבקת תערובת צמחי המרפא צריך לערבב במים (או נוזל אחר) ולשתות. אני ממליצה לקחת את האבקה עם מעט מים (1/4 כוס) בטמפ' החדר. טעמה של האבקה דומיננטי, ולכן אחרי שתיית התערובת אפשר ורצוי לשתות עוד מים.

בית המרקחת לצמחי מרפא סיניים יכול להכניס את האבקה לקפסולות. בכל קפסולה יש 1/3 גרם של אבקה, ולכן יש צורך לקחת לפחות 15 קפסולות ליום (למינון יומי של 5 גרם). הצורך לקחת קפסולות רבות מסרבל מעט את התהליך, ותהליך מילוי הקפסולות מייקר את מחיר הפורמולה בבית המרקחת.

לכן, רוב המטופלים שלי לוקחים את צמחי המרפא שלהם באבקה.

שאלות נוספות?

צרו איתי קשר כאן