אני כאן בשבילך.

פנינה דרויאן

רוצה לחזור לתפקד כרגיל?

לישון טוב, להתעורר עם כוח, ולעבור את היום בלי שהגוף יפריע לך?

או שיש לך ילד על הספקטרום האוטיסטי וחיפשת לו טיפול?

אני כאן כדי לעזור.

טיפול בדיקור סיני בחדר שיגרום לך לשכוח מהעולם

דיקור סיני נשמע מלחיץ וכואב. אבל הדיקור בחדר הסנוזלן הוא שעה של קסם שתפיח בך שלווה. מחקרים על חדר הסנוזלן מראים שהוא יכול להרגיע חרדות וכאב.

הדיקור הסיני וצמחי המרפא מחזירים את הגוף והרגש לתפקוד בריא- כדי שהם יפסיקו לקלקל לך את היום, ודברים טובים יתחילו לקרות לך.

טיפול בילדים על הספקטרום האוטיסטי

התחלתי לעבוד עם ילדים על הספקטרום האוטיסטי לפני יותר מ-15 שנים (אז עבדתי במעון היום הטיפולי לאוטיסטים בבית החולים תל השומר). מאז, אני אוהבת למצוא את המפתח ללב של כל ילד ולעזור לו לפרוח.

שיאצו וצמחי מרפא סיניים משלימים את הטיפול בחדר הסנוזלן לאפקט מתמשך. כדי שהילד שלך יהיה רגוע ויישן טוב יותר, וכך יהיה תקשורתי יותר.

טיפול בצמחי מרפא סיניים

צמחי מרפא סיניים הם מטפלים שנמצאים לצידך כל יום, 24/7. כשמוסיפים אותם לדיקור, ההשפעות של הטיפול מהירות יותר, יעילות יותר, ונשמרות לאורך זמן. למדתי והתמחיתי בטיפול בצמחי מרפא בבייג׳ינג, סין. והיום אני מרצה בקמפוס ברושים, וגם מנחה מטפלים בצמחי מרפא סיניים.

 

לפני שהגעתי לטיפול היה לי ספק אם הטיפול באמת ישפיע, ואם פנינה תאבחן את הבת שלי כמו שצריך.

אבל אחרי תחילת הטיפול השינויים שראיתי היו אדירים. הילדה עברה שינוי משמעותי בבעיות הסנסוריות, בדיבור ובקשר עין. היא גם נהייתה פנוייה ללמידה.

כשאני התחלתי את הטיפול לא סיפרתי לאף אחד. הצוות שטיפל בילדה לא הצליח להבין את השינוי האדיר שחל בה תוך חודש… ואז סיפרתי להם על הטיפול.

אהבתי במיוחד שפנינה התחברה לילדה מהמקום שלה. אני ממליצה מאוד על הטיפול אצלה, ומודה לה מעומק הלב על הטיפול המסור ועל הגישה המיוחדת שלה לגביי ולגבי הבת שלי ועל ההבנה והסבלנות.

איילה, אמא של יעל (בת שלוש)

נתניה

חדר הסנוזלן של פנינה מזכיר חלומות מתוקים בצבעים חיים.

אלדד

ראש העין

לפני שהגעתי לטיפול, חששתי שהטיפול לא יסייע לי או אפילו יחמיר את מצבי. הגעתי בכל זאת כי כאב לי מאוד ולא ראיתי פתרונות אחרים. כבר אחרי הטיפול הראשון הרגשתי יותר טוב, גם פיזית וגם נפשית. הטיפול חשוב ליצירת חיים בריאים יותר, למניעה וגם לריפוי במקרה של כאבים כרוניים או בעיות כרוניות. אני אוהבת שהטיפול הוליסטי ומשלב גם נפש וגם גוף ורואה את הגוף כמכלול.

ליאת

תל אביב

לפני שנדבר ונקבע טיפול, כדאי לדעת מה אני לא:

  • אני לא מתמחה בעשרים שיטות טיפול. מאמינה שעדיף להשתמש במעט כלים- אבל להשתמש בהם הכי טוב שאפשר. אני מטפלת בדיקור סיני וצמחי מרפא, ומוסיפה גם שיאצו לילדים.
  • אני לעולם לא מתחילה או ממשיכה בטיפול אם אני לא יכולה לעזור לך. כבר מהטלפון הראשון- אם אבין שהטיפול אצלי לא יתאים- לא נתחיל בטיפול, ואנסה להפנות אותך לטיפול שיכול להתאים יותר.
  • אני לעולם לא אומרת להפסיק לקחת תרופות. זה תחום אחריותו של הרופא שרשם לך אותן, ולא אחראי מצידי להתערב בטיפול שלו. אחרי השיפור במצב, הרופא הוא זה שיוריד את מינון התרופות או יחליט לדחות ניתוח. המעקב והטיפול אצל הרופא ימשיכו לפי המלצתו, במקביל לטיפול אצלי.
  • אני לא מבקשת תשלום מראש על 10 טיפולים, כי אולי המצב ישתפר הרבה לפני שנגיע ל-10 טיפולים.
  • אני לא מקבלת 3 מטופלים במקביל ומשאירה אותך לבד. בשעת הטיפול- אני איתך.
  • אני לא דוחפת לך 18 תוספי תזונה בעלות מטורפת. העלות היחידה מעבר לעלות הדיקור היא של צמחי המרפא. הצמחים מגיעים כתערובת בקופסא אחת. זה הכל.
  • אני לא מבטיחה שהכל ייעלם תוך טיפול אחד. אני כן מבטיחה לעשות הכל כדי שיוקל לך הכי מהר שאפשר.

אז מה אני כן?

אני מטפלת בכל מטופל כאילו היה בן משפחה שלי. לפעמים זה מתחיל להרגיש ככה; רוב המטופלים שלי מגיעים מפה לאוזן, ואחר כך שולחים אליי את המשפחה והחברים שלהם. לאט לאט אני לומדת להכיר את כולם.

 

והנה עוד אודותיי:

אני מרצה בקמפוס ברושים, ואני המתרגמת והעורכת של חומרי הלימוד לקורס ״אבחנה מבדלת בצמחי מרפא״. אני מדריכה מטפלים בתחילת דרכם באופן פרטי.

בין 2010-2011 התגוררתי בבייג’ינג ועברתי חניכה קלינית במרפאות החוץ של ה-China Academy of Chinese Medical Sciences –CACMS. שם ראיתי מאות רבות של מטופלים ואלפי מרשמים של צמחי מרפא לבעיות כמו שלך.

בסין גם למדתי איך זה מרגיש להיות אוטיסט.

אני מחברת את הטור “רפואת האדמה” בנושא רפואת צמחים סינית בעיתון הישראלי לרפואה סינית, “אורז”.

עברתי קורסים מתקדמים בטיפול במצבים רגשיים ברפואה סינית, ובטיפול בילדים בצמחי מרפא סיניים.

הייתי המשלבת של הילד הראשון על הספקטרום בקייטנות ספארי, במשך 5 שנים. הילד הזה, שהפך להיות ׳אחי הקטן׳, פרץ את הדרך לילדים רבים אחריו. הספארי היה בשבילנו אי קסום של העצמה ופריצת דרך שגרמו לנו להאמין ולדעת שהשמים הם הגבול.

כשאני מוצאת זמן פנוי- אני אוהבת לצלם, ואת האולימפוס שלי. כמעט כל התמונות באתר הן תמונות שצילמתי (חוץ מהתמונות שאני מופיעה בהן.. שצילם עודד אנטמן המוכשר). הנה דוגמאות (כשלוחצים על אחת התמונות אפשר לראות אותה בהגדלה ולעבור לתמונות נוספות):

אני אשמח לשמוע ממך