רוצה לתת למטופל צמחים ולא ברור לך איך?

 

יש לך מטופל, ורצית לתת לו פורמולה.

אבל לא כ״כ ברור לך מה לעשות, איך לאבחן את המקרה, אילו צמחים יכולים להתאים.

ואז חשבת- אולי להתייעץ עם פנינה?

אז אני בהחלט מייעצת למטפלים וסטודנטים, אבל לכל התייעצות- יש את המקום שלה. הכתוב כאן בא להסביר מה סוג הייעוץ המתאים לכל סוג שאלה.

 אם יש לך שאלה כללית לגבי טיפולים

 

אלו שאלות שהתשובה להן יכולה לעזור להרבה מטפלים. למשל:

בשאלות האלה אין תיאור מקרה מפורט וספציפי. זו הסיבה שהתשובות יכולות לעזור להרבה מטפלים. על השאלות האלה אני עונה בבלוג הליווי הקליני. אפשר לשלוח לי אותן למייל, ואני אענה באחת הכתבות של החודשים הקרובים. חשוב לשים לב: יכול להיות שייקח זמן עד שאתייחס לשאלה בבלוג. כי לפעמים יש שאלות אחרות שמחכות לתשובה, ואני עונה לפי הסדר.

 אם יש לך שאלה קצרה לגבי מטופל/ת

 

 

אם זו שאלה קצרה אז אפשר לשלוח לי מייל ואני אענה הכי מוקדם שאצליח. שאלה קצרה: פסקה קצרה (שורה-שתיים), שאפשר לענות עליה בפסקה קצרה. דוגמאות לשאלות כאלה:

  • איזו מודיפיקציה אפשר לעשות למטופל שיש לו כאבי כתפיים?
  • באיזה צמח אפשר להחליף את הצמח ____ שחסר?

 אם יש לך מקרה להתייעצות

 

כאן מדובר בשאלה ארוכה. סיפור מקרה, והתלבטות לגבי הפורמולה המתאימה.

הייעוץ מהסוג הזה הוא הנחיה קלינית. היא צריכה להיות הכי מדויקת שיש כי מדובר בבריאות של מטופלים. ודיוק לוקח זמן.

לכן הנחיה קלינית נעשית בתשלום (שעת ייעוץ- כמו שעת קליניקה שלי, ויש אפשרות לחצי שעה).

אפשר לקבוע פגישה אצלי בקליניקה, או פגישה טלפונית. לפני הפגישה אפשר ומומלץ לשלוח אליי את המקרה במייל. כך אעבור עליו קודם ונוכל להספיק כמה שיותר. לפעמים נדבר על כמה מקרים.

מה כולל ייעוץ קליני פרטי?
אני כאן כדי לעזור למקד אותך. קודם כל נעבור על המקרה, על התשאול והאבחנה שלך. אני אלמד אותך אילו שאלות נוספות כדאי לך לשאול, ומה אפשר להניח בצד בינתיים.

אם התלבטת לגבי האבחנה, אסביר לך מה האבחנה שלי ואיך הגעתי אליה. אם לא ברור לך אילו צמחי מרפא להתאים, אראה לך מה הייתי עושה, וגם אילו מודיפיקציות.

אח״כ אסביר לך בקצרה איך אמור התהליך להיראות מעכשיו. האם ומתי אפשר להפסיק עם הפורמולה? כמה זמן צריך לקחת אותה? האם צריך פורמולת המשך כדי שהבעיה לא תחזור? כדי שיהיה לך ברור מה אמור לקרות בהמשך.
כדי שאעזור לך לכתוב פורמולה למטופל- אפשר לכתוב לי מייל או לשלוח הודעה לטלפון.

אם יש לך מקרים רבים להתייעצות

אז יכול להיות שכדאי לך לשקול הצטרפות לתכנית הליווי הקליני. כשמה כן היא- תכנית לליווי והנחיה קלינית, שמתחילה כל שנה אחרי החגים. בתכנית הזו אני נותנת הנחיה צמודה למספר מצומצם של מטפלים בכל שנה. המטרה היא לתת למשתתפים את הכלים לכתוב פורמולות לכל מטופל בביטחון. עוד פרטים על תכנית הליווי הקליני למטפלים- בלחיצה כאן.

יש לך שאלות? עדיין בהתלבטות?

אני אשמח לעזור! צריך רק

WhatsApp שלחו וואטסאפ